Zázračné dřívko

V první řadě platí - čím více dřívek, tím více zábavy. Proto je nejlepší začít koupí některého balení z sekce Základní sady. Balení v této sekci obsahují nebarvené přírodní destičky, které jsou základem všech staveb.

Protože se stavebnice KAPLA tvořena jediným stavebním prvkem, je možno začít s libovolným balením a postupně přikupovat.

Ideálním počátečním balením je KAPLA 200, ze kterého postavíte už i věž až do stropu. Ale i z nejmenšího balení přírodních destiček, KAPLA 100 se dají postavit zajímavé věci. Balení KAPLA 280 je luxusní balení zvláště vhodné pod stromeček a největší balení KAPLA 1000 je určeno pro dětské kolektivy nebo pro stavitele, kteří již mají něco v oblasti stavění za sebou.

V sekci Barevné sady jsou balení obsahující destičky v deseti různých barvách. Barevné destičky oživují stavby a dodávají jim nový rozměr.

Velice zajímavým balením ja KAPLA Octocolor. Toto balení obsahuje destičky v osmi barvách, zastoupeny jsou všechny  barvy kromě černé a bílě. Pokud k tomu dokoupíte speciální blasní KAPLA 42 Black and White, máte všech 10 barev pěkně pohromadě.

Pokud dítěti chybí speciálně některá z barev, jsou k dispozici jednobarevná balení KAPLA MonoColor 40. Případně můžete zakoupit designová balení KAPLA 40 DuoColor, které obsahují speciální knížky nápadů se zaměřením na barvy toho kterého balení.

Sekce KAPLA CUBE obsahuje speciální balení ve formě "hlavolamů". Je to balení spíše vhodné pro dospělé, jako efektní doplněk pracovního stolu. Výborné pro krátkodobé odreagování od pracovního stresu.

Knížky nápadů doplňují celý sortiment o extra porci inspirace.

DEJTE PLNÝ PRŮCHOD VAŠÍ FANTAZII...

Most